Tök jó! Sülve, főve és nyersen is egészséges Régen úgy tartották, hogy a sütőtök akkor jó, ha megcsípte a dér. Ma ez másképp van: szeptembertől szezonját írjuk, és télen is van még belőle. Sokszínű Vidék 2016. 09. 01. 12:24 Otthon készült
4 fotó Hatalmas siklót találtak a markazi kertben, majd jött a nem várt meglepetés A Tündérkert él és éltet.
Új sziget bukkant elő Bős mellett a Dunán Folytatódik a Duna „szárazföldi deltájának” a helyreállítása.
Több mint 20 kilós pontyot fogott egy 7 éves kislány Ő lett minden idők legfiatalabb pontyrekordere a Ráckevei–Soroksári Dunán.
3 fotó Üzletember a kertben: így inspirálja a természet a "Cápák között" befektetőjének mindennapjait Bojinka Miklós üzletembernek mély kapcsolata van a természettel, a kertekkel és a növényekkel.