Életmód

Mi történik, ha többé nem ítélkezünk mások felett?

Elgondolkodtató kísérlet szemtanúi lehetünk egy napokban készült dán kisfilm kapcsán. Az ítélkezéseinkről szól. Arról, hogy milyen könnyen beskatulyázzuk egymást. Akarva vagy akaratlanul, folyamatosan „dobozolunk”.

Mi és ők… A jól keresők.., és az éppen csak megélő emberek. Azok, akikben megbízunk…, és azok, akiket megpróbálunk elkerülni. A vidékiek…, és azok, akik még sosem láttak tehenet…

És tényleg, megnézve a videót talán rádöbbenünk, de legalábbis felvetődik bennünk a kérdés: mi történne, mi történhetne ha abbahagynánk az ítélkezést?

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a Sokszínű vidékes találatokat
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik