Mától a Föld tartalékait éli fel a világ Idén augusztus 22-én jött el a túlfogyasztás világnapja: elfogytak a bolygó természeti erőforrásai. Sokszínű Vidék 2020. 08. 22. 06:15 Életmód
Szeretetlöketet ad a közlekedőknek és mosolyt csal az arcokra a Táblás Srác "Amíg bírom, és jól érzem magam így a bőrömben, addig csinálom. Lehet, örökre.."
Ilyen hatása van a környezetre a jég ellen felhőkbe juttatott vegyszernek Évek óta vitatott a működése: új eredmények érkeztek a jégkármérséklő rendszerről.
Drasztikus döntés született: katonák is vadászhatnak a vaddisznókra Két hónap alatt fel akarják számolni a vaddisznó-állományt a fertőzőtt szabolcsi térségben.