Kinevezték az első magyar női rendőrfőkapitányt Beiktatták a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság új vezetőjét, dr. Somssich Gabriella rendőr dandártábornokot. Sokszínű Vidék 2019. 12. 19. 18:37 Mozaik
9 fotó Fotókon a drámai helyzet: szinte át lehet sétálni a Sebes-Körösön Meg is dőlt a valaha mért legalacsonyabb vízállás.
51 fotó Magyarország kincsei: Vas vármegye 10 páratlanul szép látnivalója Vas vármegye tökéletes úti cél azoknak, akik szeretnének kiszakadni a hétköznapokból.
Újra támadott a „vérnyúl”: ezúttal egy biciklis lett az áldozat Akár kártérítést is igényelhet a balesetet szenvedő kerékpáros.