Az aggteleki volt Magyarország negyedik nemzeti parkja, de az első olyan, amely kifejezetten az élettelen természeti értékek, karsztjelenségek és barlangok védelmére alakult.
Nomád stílusú utakat szervez keletre és Afrikába, előtte egyedül fedezi fel a terepet. A marokkói sivatagot is bejárta egy szamárral 160 kilométert túrázva és a Barátok köztben is szerepelt.