Januárban Szeged népszerű reggelizője jelentette be, hogy végleg bezárja kapuit, majd a Subway Szeged és a 14 éve üzemelő Rumilé Café ajtajára kerül ki a zárva tábla.
A vízhiány nem csak száraz, távoli vidékek baja. Elég hozzá egy forró hétvége és egy túlterhelt hálózat — a tartós aszály pedig lassabban, de tartósabban is szűkítheti a készleteinket.