Mozaik

Újra megtelt élettel az ország legnépszerűbb faluja

Pilisszentléleken - a filmbeli Pajkaszegen - június 11-én megkezdődött A mi kis falunk sorozat ötödik évadának forgatása.

2020. április 4-én ért véget A mi kis falunk rekordhosszú, 18 részes negyedik évada az RTL Klubon, ám a sorozat új részeinek forgatását a koronavírus-járvány miatt el kellett halasztani, írja a SorozatWiki.

Fotó: Sárosi Attila

A legfrissebb információk szerint a forgatás helyszínén, Pilisszentléleken, a filmbeli Pajkaszegen újra megpezsdült az élet: június 11-én megkezdték A mi kis falunk forgatását. Az ötödik évadról egyelőre nem tudni, hogy hány részes lesz.

Elkezdődhetett A mi kis falunk 5. évadának forgatása. Természetesen a stábtagokon és a színészeken koronavírus-tesztet hajtottunk végre. A forgatási napokon, a munkakezdés előtt mindenkinél lázat mérünk, ezután a közreműködők kapnak egy karszalagot és a forgatási területre csak az jöhet be, aki ezt viseli. Fontos számunkra, hogy mindenki biztonságban érezze magát és úgy gondolom, ez sikerült is

– mondta a portálnak Hegedűs Ágnes,  RTL Magyarország népszerű sorozatának főgyártásvezetője.

Kiemelt kép: Sárosi Attila

Kitüntették a magyar vidék legismertebb polgármesterét
A művész színházi alakításaiért vehette át a Gábor Miklós-díjat.
Olvasói sztorik