A koronavírus-járvány egyik nagy vesztese világszerte a turizmus, melynek újraéledésében megnőtt a belföldi, ezen belül a vidéki turizmus szerepe, amelyet akár az őstermelői adózás is segíthet.
Nomád stílusú utakat szervez keletre és Afrikába, előtte egyedül fedezi fel a terepet. A marokkói sivatagot is bejárta egy szamárral 160 kilométert túrázva és a Barátok köztben is szerepelt.