Virágzó vidékünk

Visszatér a képernyőre az ország legkedveltebb faluja

Esztergom belvárosába is bekukkantottak a pajkaszegiek.

A mi kis falunk filmsorozatról megoszlanak a szakmai vélemények, kapott nagyon erős kritikát is, a 2017-es és 2018-as évad bemutatott epizódjai ugyanakkor óriási nézettséget hoztak az RTL Klubnak. A Pajkaszegen – valódi nevén a közigazgatásilag Esztergomhoz tartgozó Pilisszentléleken – forgatott történetek egy kis falu mulatságos hétköznapjait mutatják be. Az előzetes szerint 2018. szeptember 1-jén kezdi vetíteni a csatorna a harmadik évadot, melyet 17 részesre terveznek.

Kitüntették a magyar vidék legismertebb polgármesterét
A művész színházi alakításaiért vehette át a Gábor Miklós-díjat.

A Mi kis falunk harmadik évadában a szemfülesek Esztergomot is felfedezhetik, írja a Kemma, hiszen a pilisszentléleki állandó helyszín mellett immár Esztergom belvárosában is forgatták a napokban a sorozatot. A széria harmadik évadán dolgozó stáb a belvárosi utcákon készített néhány rövid jelenetet. Kíváncsian várjuk, hogyan kapcsolódik a város élete a falu mindennapjaihoz!

A mi kis falunk, ahol titkos pénzverde működött
Barlangjai is vannak, melyek rablótanyául szolgáltak.

Kiemelt kép: Sárosi Attila

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik