Virágzó vidékünk

Karácsonyi különkiadással jelentkezik az ország legnépszerűbb faluja

facebook/rtl
facebook/rtl
A mi kis falunk karácsonyi különkiadása szenteste, december 24-én 20 és 21.20 között kerül képernyőre az RTL-en.

A mi kis falunk 7. évada november 26-án indult az RTL-en, és hetente jelentkezik új epizóddal. A sorozat idén egy karácsonyi különkiadással jelentkezik majd, amire korábban még nem volt példa, írta a SorozatWiki.

Azt feltételezni lehetett, hogy a tematikus epizód az ünnepi időszakban lesz látható, mostanra a konkrétum is kiderült.

A mi kis falunk karácsonyi különkiadása szenteste, december 24-én, 20 és 21.20 között kerül képernyőre az RTL-en.

Az epizódban látható lesz, ahogy karácsony napján furcsán nagy a mozgolódás a faluban.

Kati wellnessezni indul, így először hagyja magára otthon Lacit és Károlyt. Piroska próbálja lefoglalni magát, miközben Bogi és a pajkaréti kocsmárosék Pajkaszegen készülnek ünnepelni, és a faluba tart még jó pár vendég is.

Az ünnepi részben az összes “nagy” szereplő visszatér.

Kapcsolódó
Olvasói sztorik