Mozaik

Búcsúzik a nézőktől az ország legnépszerűbb faluja

Várhatóan jövőre visszatér a képernyőre a sorozat.

Szeptember 19-én láthattuk A mi kis falunk sorozat 5. évadának premierjét az RTL Klubon, most azonban egy időre lekerül a képernyőről az ország legnépszerűbb falujának története.

A mi kis falunk az október 17-ei 5. epizód után – melyet 20 órai kezdettel sugároz a csatorna – hosszabb szünetre vonul. Hasonló volt a helyzet az elmúlt két évben. A 2018/19-es és a 2019/20-as szezonban is 5-5 epizódot sugároztak ősszel, az évad hátralévő részeit pedig a következő év első felében láthattuk. Az RTL Klub várhatóan jövőre folytatja az évadot.

Kitüntették a magyar vidék legismertebb polgármesterét
A művész színházi alakításaiért vehette át a Gábor Miklós-díjat.

A mi kis falunk helyére az Apatigris első évadának folytatása kerül, mely április 12-én debütált a csatornán, ám a sorozatot egy rész után levették a képernyőről. Az RTL Klub közleménye szerint a vígjátéksorozat teljes, 8 részes első évada lesz látható a következő hetekben.

Az első részt október 17-én 21 órakor ismétlik, a folytatást október 24-től minden szombaton 20 órai kezdettel láthatják a tévénézők.

Kiemelt kép: Sárosi Attila

A mi kis falunk, ahol titkos pénzverde működött
Barlangjai is vannak, melyek rablótanyául szolgáltak.

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a Sokszínű vidék Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.