sárosi attila
Mozaik

Önálló köztársaságról álmodik Pajkaszeg polgármestere

Március 20-án este 8-kor visszatér a képernyőre milliók kedvenc sorozata, A mi kis falunk.

2020. szeptember 19-én indult A mi kis falunk 5. évada az RTL Klubon. Akkor öt részt tűztek képernyőre, majd október 17-én hosszabb szünetre vonult a sorozat, mely most visszatér a képernyőre, írta a SorozatWiki.

Kapcsolódó
A mi kis falunk, ahol titkos pénzverde működött
Barlangjai is vannak, melyek rablótanyául szolgáltak.

Az RTL Magyarország tájékoztatása szerint március 20-án tér vissza új részekkel A mi kis falunk. A produkció folytatása a megszokott időpontban, szombatonként 20 órakor lesz látható.

A csatorna leírása szerint Pajkaszeg lakóinak fordulatokban és mókás pillanatokban gazdag élete ismét vidám és önfeledt pillanatokat szerezhet majd a nézőknek.

Rögtön az első epizódban a polgármester ráeszmél, hogy az áldott állapotban lévő Erikát hosszú időre nélkülöznie kell, ráadásul valami bűzlik a faluban. A folytatásban Laci úgy dönt, gazdag ember lesz és a kezdő lépést meg is teszi. Bazsó szeretné bebizonyítani, hogy Pajkaszegen megtalálta a helyét. Gyurinak Erika terhessége miatt plusz feladatai lesznek, és az anyósával is meggyűlik a baja.

A polgármester fejében pedig őrült terv születik:

Pajkaszeg váljon önálló köztársasággá.

Kapcsolódó
Kitüntették a magyar vidék legismertebb polgármesterét
A művész színházi alakításaiért vehette át a Gábor Miklós-díjat.

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a Sokszínű vidék Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

A cikkhez ide kattintva szólhatsz hozzá.
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.