Évtizedek óta koncertek, kulturális események, kiállítások, előadások helyszíne is volt Szeged belvárosában, a Dugonics téren üzemelő Millennium Kávéház.
Az üzemeltető az energiaválság, a mindenkit sújtó infláció, a magas gáz és villamos áram árára hivatkozik, a 110 dolgozónak segítenek új munkahelyet találni.
A vízhiány nem csak száraz, távoli vidékek baja. Elég hozzá egy forró hétvége és egy túlterhelt hálózat — a tartós aszály pedig lassabban, de tartósabban is szűkítheti a készleteinket.