Mozaik

Újra elárasztja a képernyőt az ország legnépszerűbb faluja

facebook/benkő judit
facebook/benkő judit
Pajkaszeg lakóinak történetét a második évad elejétől kezdi ismételni az RTL Klub.

A mi kis falunk napi ismétlése február 1-jétől minden hétköznap 21.05-kor volt látható az RTL Klubon. Egy hónapra rá, március elejétől azonban már csak heti 4 alkalommal került képernyőre az újravetítés, hétfőtől csütörtökig. A sorozat ismétlése már februárban is nagy siker volt, később még jobb lett a nézettsége, írja a SorozatWiki.

Kapcsolódó
Felbolygatta Pilisszentlélek mindennapjait A mi kis falunk
A nagy népszerűség eleinte jót tett a településnek, ám a helyiek már úgy érzik, a turisták áradata korlátozza az életterüket.

Pajkaszeg lakóinak történetét az 5. szezon 3. részéig ismételték, az utolsó epizódot április 29-én láthatták a nézők.

Most kiderült, hogy másfél hónap elteltével megint elárasztja majd A mi kis falunk újravetítése a csatornát. A sorozat ismétlése a 2. évad elejétől június 14-én 19.55-kor kerül képernyőre az RTL Klubon. A széria hétfőtől péntekig minden nap ugyanebben az időpontban lesz látható

– olvasható a portálon.

A mi kis falunk 5. szezonja március 20-án tért vissza a hosszú pihenő után. A sorozat hatalmas siker, azóta is nagyszerű nézettségi mutatókat produkál.

Kapcsolódó
Kitüntették a magyar vidék legismertebb polgármesterét
A művész színházi alakításaiért vehette át a Gábor Miklós-díjat.
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik