A madár legutóbb tavaly szeptemberben adott jelet magáról, és bár ez még nem jelentené automatikusan azt, hogy elpusztult, ő ilyenkor már itthon szokott lenni.
A nyári melegben a kisállatoknak ugyanúgy szükségük van tudatos védelemre, mint nekünk. Friss vízzel, árnyékkal, átgondolt sétákkal és egy kis odafigyeléssel sokat tehetünk kedvencünkért.